عکس نصب دوربین مدار بسته

مجموعه مداربسته با بیش از 10 سال سابقه نصب دوربین های مدار بسته و دزدگیر در حال خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد. این مجموعه با داشتن تجارب کثیر در طراحی و نصب سیستم های امنیتی منازل ، ساختمان ها ، مغازه ها ، ارگان ها و... در سال های اخیر همراه با پشتیبانی تمام وقت توانسته است انتظارات مشتریان را در این رشته برطرف سازد. استفاده از فناوری و تکنولوژی روز دنیا در نصب دوربین های مدار بسته همراه با انجام علمی این خدمات امری مهم است که توسط این مجموعه همیشه مورد توجه قرار داشته است.

عکس نصب دوربین مدار بسته

روش های امنیتی و نظارتی پیشرفته این مجموعه برای بالابردن سطح امنیت در نصب دوربین های مداربسته استفاده می شوند. با استفاده از این تکنیک ها هر کسب و کار ، خانه ، ساختمانی کاملترین سیستم امنیتی را با مناسب ترین و به صرف ترین قیمت خواهد داشت. این مجموعه با فروش و نصب مستقیم دوربین های مدار بسته هزینه های شما را با بهترین کیفیت موجود کاهش می دهد. در این مطلب به برخی از نکات مهم در نصب دوربین های مدار بسته برای منازل ، مغازه ، فروشگاه ها ، ساختمان ها و... می پردازیم.

 

تماس با ما جهت بازدید و نصب دوربین مدار بسته 09124104156

 

برای نصب دوربین مدار بسته به چیزهایی نیاز خواهید داشت ؟

اول از همه شما باید با شرکت نصب دوربین مدار بسته ارتباط برقرار کنید و کاربرد مکان خود را شرح دهید و کارشناسان مرکز بهترین سیستم امنیتی را مطابق با مکان شما پیشنهاد خواهند داد. سپس در صورت رضایت می توانید درخواست بازدید رایگان را برای بررسی محیط خود برای نهایی کردن تعداد دوربین ها ثبت کنید و کارشناسان ما در این بازدید به صرفه ترین حالت را برای شما در نظر خواهند گرفت و بهترین مکان ها و مسیرها برای نصب و کابل کشی دوربین های مدار بسته را مشخص می کنند.

 

بهترین مکان برای نصب دوربین مدار بسته

مهم ترین بخش پوشش دوربین ها چهره افراد است و هر مکانی یک یا چند ورودی و خروجی دارد که با پوشش این مسیرها شما به راحتی می توانید چهره ها را شناسایی نمایید. پس بهترین مکان برای نصب دوربین های مدار بسته ورودی ها هستند که در آن ها دوربین باید واضح تصویر داشته باشد و سپس سایر دوربین ها را می توان برای داشتن دید کلی در گوشه ها که دید کلی تر و امنیت بیشتری دارند نصب کرد. حتما دقت نمایید که ارتفاع نصب نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه باشد و حداقل مقدور نور چراغ و آفتاب مستقیم به لنز دوربین ها نتابد که باعث کاهش کیفیت تصاویر می گردد.

عکس بهترین مکان برای نصب دوربین مدار بسته

 

قیمت و هزینه نصب دوربین مدار بسته چقدر است ؟

اگر منظورمان از قیمت نصب دوربین مدار بسته کل هزینه سیستم امنیتی باشد، باید بگویم که بستگی به تعداد ، کیفیت و برند انتخابی شما خواهد داشت. اگر تعداد دوربین ها را زیاد کنید و کیفیت بالاتری انتخاب نمایید و یا از برندهای مشهور استفاده کنید طبعا باید مقدار پول بیشتری برای این کار در نظر بگیرید. اما همیشه جنس گران تر دلیل بر برتری آن نمی باشد و شما باید بسته به نوع کاربرد و بودجه خود بهترین برند و کیفیت دوربین مدار بسته را انتخاب نمایید. از نگاه دیگر اگر منظور شما از قیمت نصب دوربین مدار بسته اجرت و یا دستمزد باشد باید بگوبم که هر ساله از طرف اتحادیه مربوط به این صنف لیست قیمتی ارائه می شود که کارشناسان ملزم به نمایش آن لیست به مشتریان عزیز می باشند.

عکس قیمت نصب دوربین مدار بسته

 

نصب دوربین مدار بسته در منزل و خانه

در هنگام نصب دوربین مدار بسته در منزل باید به این نکته توجه نمایید که محیط خانه به دوبخش بیرونی و درونی تقسیم می شود. معمولا عده کمی هستن که در محیط داخلی منزل دوربین مدار بسته نصب می نمایند و این کار جلوه داخل خانه را از بین می برد ولی بعضی اوقات کسانی که مسافرت های طولانی مدت می روند ، یا شاغل می باشند و دارای پرستار کودک هستند و از این دست افراد برای خیال راحتی داخل منزل خود نیاز به مراقبت خواهند داشت. بخش بیرونی که رایج ترین قسمت برای نصب دوربین مدار بسته در منازل است و شما می توانید با تعدادی دوربین ورودی ، محوطه و پارکینگ خود را پوشش دهید و البته بعضی افراد در محله هایی که  پشت بام خانه ها به یکدیگر دسترسی دارند، آنجا را هم در نظر می گیرند.

عکس نصب دوربین مدار بسته در منزل

برای نصب دوربین مداربسته در منازل توصیه ما این است که از دوربین های رایج و نه خیلی گران در بازار استفاده کنید و این دوربین ها قطعا کارایی لازم را برای شما خواهند داشت و نیازی به استفاده از برندها و کیفیت های خیلی بالا نیست. البته دقت نمایید که حتما دوربین ها دارای برند ، گارانتی و خدمات پس از فروش باشند و قبل از نصب حتما کیفیت تصاویر نمونه را بررسی فرمایید.

 

نصب دوربین مدار بسته در مغازه ها و فروشگاه ها

از جمله مکان هایی که نیاز به سیستم امنیتی به صورت اجباری از طرف نیروی انتظامی و پلیس اماکن دارند، مغازه ها و فروشگاه ها هستند و آن ها برای افزایش امنیت محیط خود ملزم به استفاده از دوربین مدار بسته هستند. محیط فروشگاه و مغازه ها طوری است که دارای کالاهای متعدد می باشند و باید کل فروشگاه پوشش داده شود. نصب دوربین مدار بسته در مغازه و فروشگاه می بایست اصولی باشد و طبق دستورالعمل های مربوطه چندین نقطه از جمله ورودی و خروجی ، صندوق های دریافت پول ، محصولات و کالاها و انبار و... را پوشش دهد. در سال های اخیر دوربینی نمایش تصویر 360 درجه به بازار آمده که در مرکز فروشگاه نصب می شود و به صورت 360 درجه از بالا کل فروشگاه را پوشش می دهد و این دوربین می تواند برای مغازه ها و فروشگاه ها بسیار کاربردی و به صرفه باشد.

عکس نصب دوربین مدار بسته برای فروشگاه